dzieci bawiące się w przeciąganie liny na polu

Kontakt

Centrum Terapii Sensorynka

ul. Dolna Panny Marii 54/18
20-010 Lublin

Godziny otwarcia:
poniedziałek i piątek: 8.00 – 19.00
sobota: 9.00-14.00
niedziela: zamknięte

Zapisy tylko telefonicznie lub drogą mailową, liczba miejsc ograniczona
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel. 793 444 540
email: sensorynka@gmail.com

Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub napisz, umów się na diagnozę lub konsultację. Wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z ewentualnymi problemami dotyczącymi rozwoju sensorycznego Twojego dziecka.

Jak dojechać?

Sensorynka mieści się w ścisłym centrum Lublina, pomiędzy ulicami Narutowicza a Piłsudskiego. Najłatwiej dojechać do nas od strony ul. Narutowicza. Wjeżdżamy w ulicę Mościckiego, mijamy wjazd w ul. Dolną Panny Marii, a kilkanaście metrów dalej skręcamy w prawo (jest specjalny pas do skrętu) w wyłożoną ażurowymi płytami drogę.

Ta droga kończy się przed budynkiem, gdzie się mieścimy. Tam jest miejsce do zaparkowania samochodu. Jadąc od ul. Zamojskiej, mijając ogródki działkowe, musimy ustawić się na pasie do skrętu w lewo i zawrócić na skręcie w ul. Dolną Panny Marii i cofnąć te kilkanaście metrów, albo skręcić w tą ulicę. Po kilkudziesięciu metrach po lewej stronie zobaczymy budynek, w której mieści się gabinet. Tu także nie brakuje miejsca do zaparkowania samochodu. Nasz gabinet i jego okolica są poza strefą płatnego parkowania, więc zostawiając samochód, nie trzeba szukać parkomatu.